mgr Aleksandra Paliszewska

Jestem trychologiem z wieloletnim doświadczeniem i specjalizuję się w trychologii kosmetologicznej. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Opolu oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach – specjalizacja kosmetologia pielęgnacyjna z elementami dermatologii, onkologii i dietetyki.

Trychologia jako niezwykła nauka intersdyscyplinarna zawsze mnie fascynowała i jej tajniki zgłębiam do dnia dzisiejszego. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego i czynnym uczestnikiem licznych kongresów trychologicznych. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wiodących szkoleniach trychologicznych zarówno w kraju jak i za granicą.

Swoją wiedzę wciąż pogłębiam i weryfikuję czego dowodem jest uzyskanie,jako jedna z nielicznych w kraju, tytułu trychologa licencjonowanego.Jest to niewątpliwie wyróżnienie,ale tez zobowiązanie do pracy na najwyższym poziomie.

Proponuję rozwiązania wszelkich problemów skóry głowy i włosów. Dobieram skuteczne kuracje oparte na kosmeceutykach trychologicznych oraz zalecam dopasowany do problemu protokół zabiegowy.

Każdy problem by mógł zostać rozwiązany wymaga kompleksowej diagnostyki w oparciu o badanie trychoskopem oraz szeroki wywiad. Skuteczne terapie bardzo dobrze wspierają zalecone przez lekarzy leczenie farmakologiczne, a niejednokrotnie całkowicie je zastępują.

Masz problem ze skórą głowy lub wypadaniem włosów? Nie zwlekaj, bo każdy dzień jest ważny dla Twoich włosów!