Specjalizuję się w trychologii kosmetologicznej. Od kilku lat jestem trychologiem w jednej z największych klinik trychologicznych w Europie. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Opolu oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach – specjalizacja kosmetologia pielęgnacyjna z elementami dermatologii, onkologii i dietetyki. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologiczengo i czynnym uczestnikiem licznych kongresów trychologicznych. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wiodących szkoleniach trychologicznych zarówno w kraju jak i za granicą.

Proponuję rozwiązania wszelkich problemów skóry głowy i włosów. Dobieram skuteczne kuracje oparte na kosmeceutykach trychologicznych oraz zalecam dopasowany do problemu protokół zabiegowy.

Każdy problem by mógł zostać rozwiązany wymaga kompleksowej diagnostyki w oparciu o badanie trychoskopem oraz szeroki wywiad. Skuteczne terapie bardzo dobrze wspierają zalecone przez lekarzy leczenie farmakologiczne, a niejednokrotnie całkowicie je zastępują.

Masz problem ze skórą głowy lub wypadaniem włosów? Nie zwlekaj, bo każdy dzień jest ważny dla Twoich włosów!